Je to jen kámoš, nebo by stál o něco víc? Otestuj si ho.

18. února 2011 v 23:36 | Šmoulinka
Je to jen kámoš, nebo by stál o něco víc? Otestuj si ho.

Pamatuje si o tobě i maličkosti
Trávíte spoustu hodně času a občas o sobě vykecáš i úplné kraviny. Jenže on si to všechno pamatuje! Když ti přinese pomelo, protože ví, že ho miluješ, k narozkám ti koupí tyrkysové náušnice, což je tvá oblíbená barva, a vypráví, jak se mu líbí ten nový singl Lady Gaga, o kterém jsi mluvila, je vidět, že tě vnímá a že jsou tyhle informace pro něj důležité. Zajímáš ho!

Je ti vždy nablízku

Rád s tebou tráví volný čas. Klidně i nicneděláním. Odpadla vám hodina? Hned je u tebe, že prý potřebuje někoho, kdo mu pomůže vybrat nové hodinky. Když hledáš někoho, kdo ti dá opsat úkol z matiky, jeho sešit je na tvé lavici jako první.

Máte společné přátele

Tvoje kamarádky mu nejsou lhostejné, rád se s nimi seznámí, baví se s tebou o nich, ale rozhodně s nimi neflirtuje. Prostě chce jen znát lidi, kteří jsou pro tebe důležití. A i on ti představí svou partu a rád tě bere na jejich akce. Nejspíš by tě nejradši představil jako svou přítelkyni.

Zájem či nezájem?
Co se mu asi honí hlavou? (Foto: profimedia.cz)

Vnímá tě

Odhalí každou změnu, kterou na sobě uděláš. Nový účes, jiný parfém, něco nového na sebe. Všechno zaznamená a nezapomene ti to pochválit. Važ si toho, tohle klukům obvykle uniká.

Poslouchá tvé rady

Zmínila ses, že by mu slušely kratší vlasy a že k jeho očím by skvěle sedla košile, na kterou jste spolu koukali ve výloze. A hádej co? Nejspíš hned druhý den poběží k holiči a na nákupy. Chce se ti prostě líbit.

Vyzvídá

Jaká informace ho o tobě zajímá nejvíc? Jestli jsi zadaná a jestli bys třeba nemohla chodit s ním. Přímo se ale nespíš stydí zeptat. Jestli se tě ale ptá, jestli s někým, chodíš, jaký typ kluků se ti líbí a jestli ten hezoun, co jsi s ním byla v kině, je nějaký tvůj nový objev, chce znát ve skutečnosti jen jednu jedinou odpověď. ;-)

Vždy ti ve všem pomůže

I když to není kdovíjaký gentleman, tobě pomůže vždycky. Vezme ti těžkou tašku, doprovodí tě domů (i když si zajde přes půl města), půjčí ti svou mikinu, i kdyby měl sám mrznout.

Je kritický k "tvým" klukům

Touží po tom, abys měla oči jen pro něj. Každý jeho "konkurent" od něj tedy schytá pěknou dávku kritiky. Když po něm chceš názor na svůj nový objev, uvidí na něm spíš jeho negativa, než pozitivní vlastnosti. A možná bude i přehánět, aby ho ve tvých očích očernil.

Zakoktá se

Nečekaně ho přepadneš na chodbě a začneš na něj něco chrlit. Celý zrudne a horko těžko ze sebe vykoktá větu. Je z tebe trochu nervózní, takže si vždy svou řeč potřebuje předem připravit.

Kopíruje tvé pohyby

Když je ti někdo sympatický, zrcadlíš jeho pohyby. Zkus to u něj vypozorovat. Sedíte proti sobě v kavárně a on je natočený stejně jako ty, má podobně nohy a ruce drží stejně složené v klíně? Jsi mu velmi sympatická!

Prozradí ho oči

Tohle prostě zamaskovat nemůže. Když je do tebe blázen, vždy, když tě uvidí, rozšíří se mu zorničky (černé tečky uprostřed barevné části oka) a oči se mu rozzáří a zalesknou. Má prostě oči jenom pro tebe.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ta Malá...♥ Ta Malá...♥ | Web | 19. února 2011 v 9:37 | Reagovat

ahoj moje sb...jen abys věděla sem sosinqa...mám ale změněný méno :D ...tak se sem tak koukám :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama